9929 NERO PRETORIA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9929 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 140cm / 55inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |
| Block | 9929 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 25 |
| Length | 318cm / 125inch |
| Height | 179cm / 70inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |
| Block | 9929 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 179cm / 70inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |